Previous year Next year
By Week
Events for
2019
February 2019
  • Sunday, 24 February 2019 6:00 - 8:00
    23º Concurs: "El Mercader de Venècia" by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Concurs
March 2019
  • Sunday, 10 March 2019 6:00 - 8:00
    23º Concurs: "El rei borni" by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Concurs
  • Sunday, 24 March 2019 6:00 - 8:30
    Cordeu-vos el cinturó by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Altres
April 2019
  • Wednesday, 24 April 2019 6:00 - 7:30
    Fum, fum, fum by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Obres pròpies
  • Friday, 26 April 2019 - Sunday, 28 April 2019
    XVIII Mostra de teatre de Pineda by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Altres
  • Saturday, 27 April 2019 8:00 - 9:30
    Fum, fum, fum by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Obres pròpies
May 2019
  • Saturday, 18 May 2019 6:00 - 7:30
    Cloenda i entrega de premis by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Concurs
June 2019
  • Saturday, 29 June 2019 7:00 - 9:00
    Obra jovenil by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Obres pròpies
  • Sunday, 30 June 2019 7:00 - 9:00
    Obra jovenil by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Obres pròpies
August 2019
  • Saturday, 03 August 2019 - Sunday, 04 August 2019 9:00 -  2:00
    Festa dels Empestats 2019 by Aquesta adreça de correu-e està protegida dels robots de spam.Necessites Javascript habilitat per veure-la.  ::  Altres